Menu
livapırlantalogo
destek & whatshap

Tüm Türkiye 'ye Kargo ile yapılan teslimatlarımız; One Service-Yurt içi kargo aracılığı ve ayrıcalığı ile % 100 sigortalıve 5 yıl garantili olarak kargolanmaktadır.


Siparişlerinizin her aşamasında e-mail yolu ile bilgi verilmekle birlikte ayrıca siparişleriniz kargoya verilmeden 12/24 saat önce sabit yada cep telefonunuz aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.


Kargo firması teslimat adresinde ismi belirtilen kişi yada aynı soyadını taşıyan aile bireylerinden başkasına ürünü teslim etmez.Bu nedenle ürünü kendiniz yada güvendiğiniz birine teslim ettirin.


Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir üretim hatası bulunuyorsa, kargo ücreti Liva Pırlanta tarafından karşılanmaktadır. Diğer sebepler ile iade işlemi yapmanız durumunda kargo ücretinin tarafınızca karşılanması gerekmektedir


Taşıdığı değerde ev ve arabadan sonra gelebilecek pahalı bir ürün alıyorsunuz bu nedenle Kargo görevlisinin paket içeriğinden haberi yoktur. Ayrıca tüm ürünlerimiz özel korumalı ve ambalajlı paketler içersinde teslim edilir.Sigorta kapsamında ürün kargo ile size teslim edilmeden önce kargo firmasının poşetinin içinde bulunan güvenlik numarası size e-mail yolu ile bildirilir.Sigorta ve garanti şartlarının geçerliliği için size bildirdiğimiz güvenlik numarası ile kargoyu teslim alırken kargo poşetinin içinde bulunan güvenlik poşetinin üzerindeki güvenlik numarasını karşılaştırıp kontrol edin.Gerek kargo firmasının poşetinde gerekse güvenlik poşetinde herhangi bir hasar,yırtık,delik farklı güvenlik numarası ve şüphelendiğiniz herhangi bir durumda tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.


Teslimat Adresim ile Fatura Adresim Farklı Olabilir Mi ?

Siparişiniz esnasında ürünü hediye olarak göndermeyi yada sürpriz yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda sipariş esnasında fatura adresi ve teslimat adresi olmak üzere 2 farklı adres belirtiniz. İstenilen bu adreslerden seçiminize göre faturanız ücretsiz olarak gönderilecektir.


Pırlanta Modelleri Üretim ve Teslimat Süreleri ;

Siparişlerinizi sıfırdan size özel üretip en hızlı ve itinalı bir şekilde güvenle ulaştırmak için elimizden gelen tüm gayret ve çabayı göstermekteyiz.


- Tektaş Pırlanta Alyans Yüzük Küpe Kolye 1-2 gün


- Tria Pırlanta Alyans Yüzük Küpe Kolye 1-2 gün


- Beştaş Pırlanta Alyans Yüzük 1-2 gün


- Tamtur Pırlanta Alyans Yüzük 1-3 gün


- İnci Alyans Yüzük Kolye Küpe 1-3 gün


- Zümrüt Yakut Safir Yüzük Kolye Küpe 4-7 gün


Ürün kargoya verilmeden , kapıda ödemede teslimata çıkmadan önce telefonunuz ve mail adresiniz aracılığı ile bilgi verilecektir.


İstanbul il sınırları içersinde kapıda ödeme sistemi ile satın alacağınız ürünü istediğiniz adres ve saatte size özel servis yapabilmekte,diğer illerden firmamıza gelerek alışveriş yapmak isteyen misafirlerimizede randevu verebilmekteyiz.